Lednicový LG INVERTOROVÝ LINEÁRNÍ KOMPRESOR

Díky technologii invertorového lineárního kompresoru (Inverter Linear Compressor) zaujímají lednice LG vedoucí pozici na trhu z hlediska úspory energie 1), hlučnosti, kapacity, odolnosti 2) a doby, po kterou potraviny zůstávají čerstvé. Inverter Linear Compressor LG účinně reguluje chladicí výkon a omezuje vnitřní tření. Změna recipročního pohonu na pístový znamená optimální účinnost a velké energetické úspory. S menším počtem třecích míst dochází k výraznému snížení hlučnosti a současně se zvyšuje odolnost výrobku, takže LG může na svůj invertorový lineární kompresor nabídnout desetiletou záruku. 

1.) Ve srovnání s lednicemi vybavenými konvenčním recipročním kompresorem LG.
Na základě testování VDE, při kterém byla srovnávána spotřeba energie a hlučnost modelů LGE GBB530NSCXE a GBB530NSQWB.
2.) Testování probíhalo v souladu s interním protokolem zrychleného testování 20-leté životnosti LG.
Výsledky jsou založeny na laboratorních testech za použití zrychlených a řádných podmínek. 
Udávaná odhadovaná životnost není žádným druhem záruky.

Moist Balance Crisper™ - přihrádka na zeleninu a ovoce

MOIST BALANCE CRISPER™ - PŘIHRÁDKA NA ZELENINU A OVOCE

Jedná se o přihrádku na zeleninu a ovoce s mřížkovaným krytem, která udržuje optimální úroveň vlhkosti. Vlhkost z uložených potravin se odpařuje a poté sráží na mřížce. To udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v přihrádce.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

MULTI AIR FLOW - ROZŠÍŘENÉ PROUDĚNÍ CHLADNÉHO VZDUCHU

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

LED OSVĚTLENÍ

LED osvětlení

Brilantně rozsvítí chladničku a vše, co v ní je umístěno. Naše LED osvětlení skvěle osvětluje všechny kouty vaší lednici a je energeticky úsporné.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ

Energeticky úsporné

LG chladničky s označením A++ se sníženou spotřebou šetří životní prostředí a zároveň vaše výdaje za energie.

DOOR-IN-DOOR

Door-in-Door

Díky Door in Door dispozici uniká málo chladného vzduchu při otevření jen jedněch dvěří, teplota uvnitř chladničky tak zůstává konstatntní. Výsledek: delší čerstvost Vašich výrobků a vyšší energetická účinnost.

Total No Frost

TOTAL NO FROST

LG Chladničky s funkcí Total No Frost (nenamrzávající) není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

V FRESH

V FRESH

Zásuvka s „vakuem“. Po několikerém zmáčknutí tlačítka se vysaje část vzduchu a chrání tím ovoce nebo zeleninu před zkažením. Takto uložené potraviny jsou chráněné proti vlhkosti a oxidaci, a proto vydrží mnohem delší dobu čerstvé. Mnohem déle si zachovávají svoji chuť, barvu a výživovou hodnotu než běžně uložené potraviny.

Dětský zámek

DĚTSKÝ ZÁMEK

Bezpečnost pro Vás a Vaše blízké je pro nás velmi důležitá. Naše výrobky minimalizují nebezpečí a rizika a poskytují prostředí přátelské k dětem.

ZÁSOBNÍK NA VODU

Zásobník na vodu

Ledové kostky jsou vyrobeny v lednici, a čištění nádrže na vodu je snadné.

HIGH WATER A LED DÁVKOVAČ

HIGH WATER a led dávkovač

Ve vysokem stojanu je více prostoru pro láhve. V tomto případě je nyní možné umístit i sportovní láhve (75 cl) a dokonce i obyčejné láhve.

EXTRA CHLADÍCÍ KAPACITA

Extra chladící kapacita

Vnitřní IceMaker poskytuje 27,6 litrů přídavného prostoru. Kromě toho, nová izolace zabírá méně místa. K dispozici je tedy více prostoru k ukládání potravin než u ledničky ve standardním formátu.

 

NOVÉ VÝJIMEČNÉ PRAČKY S FUNKCÍ TURBOWASH

LG pračky vám přináší výjimečnou úsporu energie, a díky funkci JetSpray také praní s turbo výkonem. Umožnují rychlejší praní při zachování stejného výkonu ale zárověň šetří energii i vodu.

4 DŮVODY KE KOUPI

 

RYCHLE A ČISTĚ S TURBOWASH™

 

Pračka TurboWash™ má funkci Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zaručuje čistší oblečení. Funkce Jet Spray po dobu 120 sekund stříká vodu přímo na prádlo, podporuje vynikající výkon technologie 6 Motion Direct Drive s ohledem na praní a máchání, a umožňuje pračce TurboWash™ celý prací cyklus urychlit. 

* Testováno společností Intertek; prací cyklus Cotton Cycle (bavlna) je v pračce TurboWash dokončen za 59 ± 5 % minut.

Pračka TurboWash™ nejen umožňuje dokončení běžného pracího programu za 59 minut, ale také výrazně šetří energii a zajišťuje vysoký výkon.
Pračka Turbowash™ od LG snižuje spotřebu energie až o 15 procent a spotřebu vody až o 40 procent. Rychlejší, čistší a s nižšími účty za vodu a elektřinu.
* Testováno společností Intertek; podle pracího cyklu Cotton Cycle/40℃/1400 otáček za minutu, srovnání funkce ""s TurboWash"" a ""bez TurboWash"".
** Výsledek praní je ±10 % a výsledek máchání je ±5 % ve srovnání s cyklem Cotton Cycle bez možnosti Turbo Wash™.

6 MOTION DD, VÍCE POHYBU, LEPŠÍ PÉČE

Díky svému designu unikátní technologie 6 Motion Direct Drive od LG dokáže měnit pohyb bubnu nebo tyto pohyby kombinovat v závislosti na zvoleném pracím programu. Díky spojení s regulovanou rychlostí otáčení a schopnosti bubnu otáčet se doleva i doprava má pračka daleko větší výkon a pokaždé vám přinese dokonalé výsledky.

COTTON (BAVLNA)/DELICATE CARE (JEMNÉ PRÁDLO)/STAIN CARE (SKVRNY)

Díky 6 typům pracích pohybů si můžete praní přizpůsobit typu látky, a tak zdokonalit výsledek praní.

MOTOR S PŘÍMÝM POHONEM DIRECT DRIVE™

Motor s přímým pohonem, který naše pračky pohání, je tichý a spolehlivý. Zaručujeme vám, že vás nezklame. Ve skutečnosti mu věříme natolik, že všechny pračky mají standardní desetiletou záruku na motor a všechny jeho části - i když na pračce samotné nic standardního není.

Žádná řemenice 
- Méně hluku 
- Úspora energie 
- Kapacita 

TRUESTEAM™, PÉČE O VAŠE ZDRAVÍ

Technologie TrueSteam™ přináší nové funkce Allergy Care, Steam Refresh a Steam Softener. Technologie TrueSteam™ od LG snižuje výskyt alergenů až o 99,9 % a sterilizuje bakterie.

STEAM REFRESH

Oblečení lze "osvěžit" během pouhých 20 minut a zmačkaná místa zmizí bez žehlení - a to vše bez zvýšení uhlíkové stopy! Namísto dlouhé doby strávené praním se můžete bavit!

STEAM SOFTENER

Steam Softener™ je maximálně hygienický změkčovač. Změkčuje látku prostřednictvím vysoké teploty v rámci funkce True Steam™ - 100 % vody a žádné chemikálie, takže je tento program vhodný i pro dětské oblečení a vaše šaty, máte-li citlivou pokožku.

UNIKÁTNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Nové dotykové ovládání má hladký a elegantní design, který vaší domácnosti dodá na sofistikovanosti. Každý model z naší řady nabízí dotykový ovládací panel s maximální možnou viditelností.

CHYTRÁ VÝHODA DÍKY TECHNOLOGII NFC

Tag On
Prostřednictvím technologie NFC uživatel může stahovat nové prací programy, jako je Wool (Vlna), Baby Care (Dětské oblečení) a Cold Wash (Studené praní). Tyto programy lze následně aplikovat jednoduchým přiložením smartphonu k symbolu NFC Tag On na pračce.

Smart Diagnosis™
Technologii NFC dále využívá funkce Smart Diagnosis™, která uživateli pomůže rychle a účinně vyřešit téměř jakýkoli drobnější problém, než se z něj stane problém větší. 

*NFC
NFC (Near Field Communication) je soubor standardů pro smartphony a podobná zařízení, který slouží ke zřízení rádiové komunikace mezi zařízeními prostřednictvím jejich přiložení nebo vzájemného přiblížení, což obvykle musí být maximálně několik centimetrů.

 

Objevte novou řadu sušiček LG

Sušičky LG nabízí vyšší výkon a nižší spotřebu energie. Naše sušičky jsou vybavené senzory sušení, které pomocí dvojitých čidel zdokonalují výsledek sušení. Spolu s dalšími pokročilými funkcemi vám změní představu o praní a sušení vašeho prádla.
 
Objevte novou řadu sušiček LG s nižším výkonem, nižší spotřebou energie a již tradičně atraktivním designem. Díky unikátním funkcím, jako SteamFresh nebo EasyIron si je zamilujete a zjistíte, že se stanou neocenitelným pomocníkem ve vaší domácnosti.
 
Pračky se sušičkou od společnosti LG jsou výkonné, úsporné, mají moderní design a jsou vybaveny inovativními funkcemi a technologiemi. Díky výkonným motorům Direct Drive a progresivním technologiím jako, jsou LG 6 Motion, přímý pohon bubnu, inteligentní diagnostika nebo technologie NFC, představují kombinované pračky se sušičkou výkonné a zároveň prostorově úsporné řešení pro vaši domácnost.
 
LG pračky se sušičkou představují optimální řešení všude tam, kam se nevejdou samostatná pračka a sušička. Kvalitně vyperete stejné množství prádla jako v samostatné pračce a zároveň se nemusíte starat o odvod par, který vyžadují samostatné sušičky